facebook
Aktualności

zajęcia plenerowe pod dachem

Zajęcia plenerowe pod dachem :)

uczestniczymy w salonie maturzystów

Do matury jeszcze trochę czasu, ale już dziś nasi czwartoklasiści wybrali się na organizowany na KUL Salon Maturzystów :)

spotkanie integracyjne klas pierwszych

Tradycyjne spotkanie integracyjne klas pierwszych przy kręglach za nami :) Bardzo miło było Was poznać! Do zobaczenia w szkole :))

kącik relaksacyjny

Szykujemy dla Was w szkole pewne zmiany ;))

wyniki matur - oficjalnie!

A zatem już oficjalnie: WSZYSCY NASI CZWARTOKLASIŚCI ZDALI MATURĘ W PIERWSZYM TERMINIE!!! :))
Serdecznie gratulujemy naszym uczniom, nauczycielom, rodzicom. To naprawdę wielka radość i wspaniała chwila dla szkoły. Maturzystom życzymy udanych wakacji - teraz już z lekkim sercem, bez obaw o wynik :)

jakie będą wyniki matur?

No my już znamy te wyniki matur, ale przepisy mówią jasno, że ogłosić można dopiero jutro...W każdym razie uczniom naszej tegorocznej klasy czwartej zalecamy dzisiaj spokój ducha, pogodę, relaks...  A że jest upał to dbajcie, żeby się nie przegrzać - zalecane jasne, przewiewne ubranie, takie np. jak koszulka ze zdjęcia :)

koniec roku szkolnego 2022/2023

Tak było miło, że aż żal się rozstawać ♥️serdecznie dziękujemy za ten rok, za upominki na koniec (miło być docenionym!), za codzienne wysiłki w szkole i super atmosferę na co dzień. Życzymy wszystkim udanego wypoczynku, do zobaczenia we wrześniu!:))

dzień dziecka na kajakach

Dzień dziecka na kajakach, wszystkiego dobrego dla wszystkich!

i po maturze...

No i wreszcie.... Obyśmy 7 lipca wszyscy mieli powody do radości :)

zaczynamy egzaminy maturalne

Tu jeszcze chwilę przed, a teraz już tylko trzymamy kciuki, powodzenia!

zakończenie roku szkolnego klasy IV

Ci wspaniali młodzi ludzie zakończyli wczoraj swoją licealną edukację. Dziękujemy za te 4 lata, mnóstwo dobrych wspomnień zostawiacie po sobie. Trzymamy kciuki za maturę :))

zajęcia edb na strzelnicy

Odwiedziny na strzelnicy w ramach edukacji dla bezpieczeństwa. Entuzjazm był duży :)

Podstawy przedsiębiorczości w Tarasoli

Można uczyć się o przedsiębiorczości z podręczników, ale można też czasami przyjrzeć się jej z bliska. Dziś nasi uczniowie odwiedzili Tarasolę, firmę będącą polskim liderem w dziedzinie produkcji pergoli i tarasów. Serdecznie dziękujemy za super miłe przyjęcie i bardzo atrakcyjną prezentację firmy i jej działalności

"zakochane w Polsce" w LCK

Dziś w Lubelskim Centrum Konferencyjnym na poruszającym spektaklu "Zakochane w Polsce".

grupa rekonstrukcyjna na zajęciach z historii

Niespodziewani goście na zajęciach historii dla klas pierwszych: Grupa Rekonstrukcji Historycznej Motostrielki. Wizyta i rekwizyty wzbudziły duże poruszenie:) Dziękujemy!

świąteczne życzenia

Życzymy wszystkim dobrych, spokojnych i pełnych radości Świąt Wielkiej Nocy

w drodze na warsztaty teatralne i spektakl w warszawie

Druga w tym roku wycieczka wyjazdowa, tym razem do Warszawy, dobiega szczęśliwie końca. Warsztaty teatralne, spektakl komediowy w reżyserii Krystyny Jandy w Och-teatr i ogólnie dobrze i miło spędzony czas. Mamy nadzieję, że zostaną po nim dobre wspomnienia :)

prezentacja żołnierzy obrony terytorialnej

Uczniowie klasy trzeciej i czwartej mieli dziś okazję spotkać się z ppor Grzegorzem Goliankiem i kpr Kamilem Rachańczukiem z II Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Dziękujemy za interesującą prezentację.

pierwszy dzień wiosny

W pierwszy dzień wiosny Myśliciel duma, czemu w szkole tak mało uczniów... A maturzyści dumają nad arkuszami próbnej matury z polskiego. Życzymy wszystkim owocnych refleksji :)

dzień kobiet w mieszku

Tradycyjnie serdeczne życzenia wszystkiego co najlepsze dla wszystkich kobiet, z naszymi paniami nauczycielkami, uczennicami i mamami uczniów na czele :)
Przejdż do archiwum aktualności