facebook
Aktualności

zajęcia teatralne w mieszku

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów na zajęcia teatralne, które odbywają się w Mieszku we wtorki o godz. 14.00. Prowadzić będzie je Jakub Oszust: aktor, warsztatowiec, magister Produkcji Medialnej, od niedawna także artysta muzyczny. Związany 9 lat z lubelskim młodzieżowym teatrem Panopticum, w którym grywał dziesiątki ról, a największym osiągnięciem był spektakl w Nowym Jorku. Jakub grywa także w krótkometrażowych produkcjach, a w przeszłości prowadził warsztaty teatralne na młodzieżowych festiwalach.

Walentynki w Mieszku:)

Walentynki w Mieszku:)

nasz absolwent prowadzi warsztaty z prawa administracyjnego

Świetne zajęcia z prawa administracyjnego poprowadził dla naszych uczniów absolwent Mieszka Filip Uniłowski. Serdecznie dziękujemy:)

wystawa kuby woszczyńskiego

Kuba Woszczyński z kl. 2b ma dwie pasje: fotografię i MPK. Efekty ich połączenia możecie podziwiać na wystawie na drugim piętrze. Zapraszamy:)

nasz nauczyciel nominowany w konukrsie osobowość roku

Znana nam wszystkim p. Anna Węgrowska, nauczyciel naszej szkoły, otrzymała zaszczytną nominację w plebiscycie ""Kuriera Lubelskiego" Osobowość Roku 2022. Serdecznie gratulujemy: )

studniówka w mieszku

Niektórzy będą bawić się dziś lepiej niż inni :)

przekazaliśmy dary dla niesłyszących dzieci

Kochani, zakończyliśmy dziś naszą akcję pomocy dla znajdującego się po sąsiedzku Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabosłyszącej. Delegacja uczniów wraz z nauczycielami przekazała Wasze dary, atmosfera była super :) Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom♥️ Do zobaczenia za rok w tym samym miejscu!

boże narodzenie 2022

Spokoju, bliskich relacji i pogody ducha na Święta Bożego Narodzenia życzymy serdecznie Wam wszystkim

mikołajki na lodzie

Mikołajki na lodzie? Czemu nie:)

mikołajki w mieszku

I tak to u nas wygląda 6 grudnia

zbiórka dla dzieci i młodzieży niesłyszącej

Drodzy! Jak co roku ruszamy z akcją pomocy dla znajdującego się po sąsiedzku Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabosłyszącej. Zbiórka trwa do 21 grudnia. W tym roku zbieramy:
• Puzzle i gry edukacyjne dla dzieci 3-6 lat
• Zestawy kreatywne (gotowe elementy do ozdabiania)
• Książeczki edukacyjne
• Zabawki dla 3/4-latków
Bańki mydlane
• Słomki do picia
• Kredki i kleje
• Farby
• Instrumenty (bębenki, tamburyn, cymbałki itp.)
• Plastelina i ciastolina
• Bloki i papiery kolorowe
Będziemy wdzięczni za każdy gest♥️

święto niepodległości

Dziś, 11 listopada, kiedy za naszą granicą ludzie walczą i giną za to, by żyć w wolnym państwie, szczególnie doceńmy wartość naszej niepodległości, poświęcenie i ofiarę polskich bohaterów, którzy naszą wolność wywalczyli w 1918 r. Cześć ich pamięci.

warsztaty z pierwszej pomocy

Co roku organizujemy dla uczniów warsztaty z pierwszej pomocy. Serdecznie dziękujemy studentom z SKN Ratownictwa Medycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, którzy swoją wiedzę i umiejętności przekazują w bardzo atrakcyjny sposób.

daj książce nowe życie

Przeczytałeś książkę i leży na półce? Chętnie przeczytasz kolejną? Weź udział w naszej akcji!

halloween w mieszku

Co tu się dziś dzieje???

szymon malec radnym z mieszka!

Szymon Malec z 2b wygrywa wybory i zostaje naszym radnym w Młodzieżowej Radzie Miasta Lublin! Serdeczne gratulacje dla Szymona, ale też dla wszystkich kandydatów biorących udział w wyborach :) oraz dla wszystkich głosujących :)

trwają wybory do mrm lublin

Trwają wybory do Młodzieżowej Rady Miasta. Komisja wyborcza przy pracy. Zachęcamy wszystkich uczniów do głosowania

wkrótce wybory do młodzieżowej rady miasta

Drodzy Uczniowie, w poniedziałek 24 października odbędą się w szkole wybory naszego przedstawiciela do Młodzieżowej Rady Miasta Lublin. Prawo do głosowania mają wszyscy uczniowie szkoły. Komisja Wyborcza przyjmować będzie głosy na holu na drugim piętrze. Radnego wybieracie spośród czterech kandydatów (w kolejności alfabetycznej):
1. Zuzanna Gawrońska - kl. 1a
2. Kinga Lasota - kl. 4
3. Szymon Malec - kl. 2b
4. Milena Modrzejewska - kl. 1a
Aby oddać ważny głos stawiacie krzyżyk przy nazwisku jednego wybranego kandydata. Zachęcamy wszystkich do udziału w wyborach!

Dzień nauczyciela

W szkołach są fundamenty i ornamenty. Fundamentem są nauczyciele. To, jacy oni są przesądza o tym, jaka jest szkoła. My ze swoich nauczycieli jesteśmy dumni. Serdeczne życzenia i podziękowania za Waszą pracę:)

Wycieczka dzień ostatni

Pogoda jest najlepsza zawsze wtedy, gdy trzeba już wracać; )
Przejdż do archiwum aktualności