facebook
Po szkole

ZAJĘCIA TEATRALNO - ARTYSTYCZNE

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA TEATRALNO - ARTYSTYCZNE W KAŻDY CZWARTEK W GODZ. 14.15-15.45

Masz artystyczne pasje? Marzysz skrycie o karierze wokalisty czy aktora? A może po prostu lubisz spędzać kreatywnie czas, bawiąc się dobrze na scenie czy deskach teatru? Jeżeli tak jest, to zachęcamy Cię do skorzystania z naszych artystycznych zajęć pozalekcyjnych: teatru szkolnego i zajęć artystycznych.

Zajęcia teatralne prowadzi Emil Janczak: utalentowany młody człowiek związany od 8 lat z wielokrotnie nagradzanym Teatrem Panopticum. Od 6 lat współtworzy widowiska teatralne podczas Przeglądu Inscenizacji Fragmentów Dzieł Williama Szekspira w Lublinie. Kilkukrotnie prowadził warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży, między innymi podczas Ogólnopolskich Spotkań Teatralnych WTOOPA, których w Lublinie był głównym organizatorem. Jego radość, zaraźliwy entuzjazm i rzecz jasna niemałe umiejętności aktorsko-reżyserskie potrafią zarazić dobrą energią każdego początkującego adepta sztuki aktorskiej.

KÓŁKO HISTORYCZNE

Uwaga, uwaga! Od najbliższego czwartku (26.09) rusza kółko historyczne Zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia w poniedziałki od godz. 14.20 do 15.45.
Pan Damian Podoba zapowiada wiele ciekawych wykładów i zabaw/gier historycznych. Będziemy poszerzać wiadomości dotyczące wybranych wydarzeń, postaci, epok historycznych, propagować czytelnictwo prasy i książek historycznych oraz poszukiwać i wykorzystywać informacje z różnych źródeł.
W programie również bardzo interesujące gry historyczne.

Nasze kółko historyczne to inne oblicze historii. Zagadki, ciekawostki, mroczne tajemnice i szokująca niekiedy prawda. Na naszym kółku historycznym staramy się przeanalizować jeszcze raz fakty z minionych stuleci. Odgrywamy, inscenizujemy wydarzenia historyczne, aby krok po kroku dotrzeć do skrywanej niekiedy prawdy!

Do zobaczenia!